dřep s činkou v předu

thietk konzultujte hlavně dřep s činkou v předu Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní dřep s činkou v předu Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. dřep s činkou v předu

Kohoutek je jedním ze nejoblíbenějších cvičení, které lze provádět s činkou. Toto cvičení je skvělým způsobem, jak posílit a vyživovat svaly dolních nohou a zároveň zpevňovat záda. Zařazením dřepu s činkou do tréninku můžete získat body rychlosti, síly a vytrvalosti.

Nácvik dřepu s činkou v předu by měl začít zvednutím činky ze země. Před zvednutím činky ujistěte se, že máte správnou držení těla. Prsty by se měly objemným tlakem přední tlak činky. Ujistěte se, že ramena překrývají činku, a horní polovina těla by měla být rovná.

Když činka je zvednuta, ujistěte se, že znostná noha je vzadu, ruce na boku a trup. To je známo jako startovací pozice. Dále se připravte na pohyb.

Při zahájení pohybu, začněte pomalu klesat dolů, důsledně vydechujte, dokud nebudete úplně dolů. Jak ukazují studie, opětovné vydechování prodlouží trvanlivek je mnohem efektivnější než dosahování okamžitého potu.

Dřepy by měly být spuštěny níž, dokud dojde k napakování úplného hloubky pozice. Začněte pomalu vyslovovat další pohyb, dokud činka není znovu zvednuta do startovací pozice. Ujistěte se, že Vaše záda jsou rovná a ramena ještě pokrývají činku. V případě, že je uveden soustrojí, je nutné prodloužit dokonalost strany a konce pohybu.

Při vyslovování dřepu s činkou v předu je důležité poznamenat, že zádové svaly by měly být vždy udržovány v napnuté poloze. Pokud zvedáte příliš těžkou činku, informujte svého trenéra, který Vám pomůže snížit její hmotnost. To, samozřejmě, zaručuje bezpečnost během cvičení.

Na závěr, dřep s činkou u předu je skvělým příkladem osvědčeného cvičení, které může posílit a vyživovat dolní část těla. Je velmi důležité držet záda v napnuté poloze a utahovat ke trupu ramena, aby se předešlo zranění. Udržujte stálé tempo vyslovování a důsledně vydechujte.

Klíčová slova v tomto článku:dřep s činkou v předu