letni podprsenka s kosticemi

thietk konzultujte hlavně letni podprsenka s kosticemi Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní letni podprsenka s kosticemi Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. letni podprsenka s kosticemi

how to sew

Pokud se chcete naučit šít podprsenku s kosticemi, je třeba začít s materiálem, který potřebujete. Budete potřebovat prošívanou látku, barvu tváří, kapsáře, pružinu a dostatečnou úpravu k nastavení tuhosti hrudníku. U podprsenky s kosticemi jsou nejdůležitější součásti kostice, které je třeba umístit správně pro dosažení požadovaného vzhledu a komfortu.

Nejprve odřízněte potřebné kusy látky pro spodní díl podprsenky, košík a výplň prsou. Doporučujeme používat lehkou, prošívanou látku odolnou proti proležení. Ujistěte se, že všechny materiály mají stejnou hustotu a pružnost. Mírně prošívejte přechody, dvěma řádky, aby se látka lépe nosila.

Nyní se můžete vrhnout na konfekcování kostic. Použijte lehkou prošívanou látku pro košíčkovou část a výplň prsou. Pokud se rozhodnete použít kostice, zkontrolujte, zda jsou úplně lepené. Dále, připravte kapsáře, 1 ” široké. Ujistěte se, aby byly opatřeny pružinou, aby podprsenka držela svůj tvar.

Nyní je třeba do podprsenky nastavit pružinu. Vložte pružinu do vnitřku podprsenky, zkontrolujte tloušťku materiálu a přetížení pružiny. Pružina musí držet prsy ve správné poloze bez poškození. Nyní spojte spodní díl podprsenky s košíčkem a zapínacími kapsami. Švy by se měly vyzvednout aby se dala lehce vyšít.

Když je podprsenka sešita, připravte kostice. Ujistěte se, že jsou dobře vyříznuté, takže je nikdy není možné říznout. Nyní je třeba podprsenku naroubovat do límce látky, aby byla připravena k dalšímu šití. Utěsněte obvod a vnitřní boční švy silným šicím provazem.

Vezměte kostice a začněte je připevňovat k podprsence. Ujistěte se, že kostice jsou pevně připojené a můžete utěsnit konec. Poté, co jsou kostice na svém místě, opatrně je utěsněte.

Ještě poslední krok je nastavení tuhosti hrudníku. Podprsenka musí být dostatečně tuhá, ale ne příliš tuhá, aby nezpůsobila nepohodlí. Přizpůsobte pružinu košíčku tak, aby byl částečně natažený, takže se vytváří přirozený tvar prsou. Pružina musí být dostatečně tuhá, aby se prsy udržely ve správné poloze bez poškození.

Váš podprsenka s kosticemi je hotový! Nyní je to opravdu důležité – pečlivě se ujistěte, že máte správnou velikost podprsenky.

Je to tolik příležitostí vyrobit si svoji vlastní podprsenku s kosticemi. Už se nemusíte obávat, že neporozumíte fundamentálním principům šití. Při správném použití materiálu můžete vytvořit krásnou, pohodlnou a trvanlivou podprsenku.

Klíčová slova v tomto článku:letni podprsenka s kosticemi