lemar podprsenky

thietk konzultujte hlavně lemar podprsenky Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní lemar podprsenky Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. lemar podprsenky

Podprsenka patří mezi nejpoužívanější ženské oblečení. Hlavním účelem podprsenky je podpírat a držet prsa. Dříve podprsenky sloužily nejen jako podpěra, ale byly také používány jako znamení zvýšení ženské sexy vzhledu. Existuje mnoho druhů a stylů podprsenek, ale všechny musejí splňovat stejnou účel, tj. Podporovat prsa.

Podprsenky se obvykle vyrobují z elastických materiálů, aby mohly být přizpůsobeny velikostem a tvarům ženských prsou. Hodně podprsenek je oblečeny s krajkovou vložkou, která jim dodává ženskou eleganci. Většina podprsenek je navržena tak, aby se hodila k jednotlivým nošením potřebám a typům prsou.

Podprsenka se skládá z několika částí. Horní část podprsenky se nazývá „ Cup“, je navržena tak, aby mohla držet prsa a udržet je pohromadě. Existují typy s různými provedením, například s kapsami na košíčky, podprsenky pravidelného nebo těsného střihu. Všechny typy jistí kapsy tak, aby se rozložily a „vedly“ prsa ven a všechny typy na zadní straně má podprsenka křížové šňůry, které se stahují, aby jistily prsa a účinně je podržely.

Podprsenky mají také ramínka. Některé kupují s regulovatelnými ramínky, ale stále více se používají neregulovatelná ramínka. Non-regulovatelná ramínka se nazývají „racer back“. Jsou navrženy tak, aby dobře seděly pod paží a ženským prsům dodaly stálou podporu.

Kotvičky jsou další důležitou součástí podprsenky. Kotvičky slouží jako most mezi prsy, tělem ženy a podprsenkou. Kvůli svému tvaru zajišťuje držení prsou. Na zadní straně podprsenky jsou kotvičky kolem křížových šňůr a na bocích jsou kolem podprsenky a po boku, aby se podprsenka držela na těle.

Mnoho typů podprsenek je obecně více hluboko vyhloubených, aby se přizpůsobily ženským tvarům. Některé z nich se dají dovnitř vyplnit pěnovou nebo gelovou padělkou. Jsou tak vhodné pro ty ženy, které by chtěly uchopit své prsa volněji a pohodlněji. Mají také výhodu, že dodávají ženám opravdu hezký střih a zvýšenou kontrolu.

Jednou z typů podprsenek je push up podprsenka, která používá koncová zařízení, aby se ženská prsa dotkla na vrcholu. Tato podprsenka je tak ideální pro ty ženy, které chtějí zvýšit svou sexy siluetu.

V poslední době se stále rozšiřuje sortiment druhů podprsenek vyrobených speciálně pro potřeby ženských tvarů a potřeb. Každá podprsenka je dobře navržena, aby uspokojila potřeby individuálních uživatelů a také jako oblečení, které dodává ženám sexy eleganci.

Klíčová slova v tomto článku:lemar podprsenky