dřep s činkou a zdvih

thietk konzultujte hlavně dřep s činkou a zdvih Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní dřep s činkou a zdvih Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. dřep s činkou a zdvih

Nošení těžké váhy je jedním z nejzákladnějších principů cvičebního tréninku. Dřep s činkou a následný zdvih patří mezi nejznámější posilovací cviky. Tento cvik se často používá pro budování síly, snížení hmotnosti, budování svalů a posílení kostí.

Než začnete s dřepem s činkou a zdvihom, je důležité, abyste se řádně protáhli, abyste zmírnili riziko zranění. Chůze nebo běh před tréninkem mohou pomoci zahřát svaly před zátěží. Pak můžete začít krokem za krokem:

1. Postavte se s činkou v obou rukou před vámi. Stůjte se správnou držení těla s koleny mírně nakloněnými s nohama rameny šíře od sebe.

2. Ujistěte se, že dolů je nejsilnější část jednotky. Držte činku tak, aby špička vás směřovala na záda a držte ji pevně.

3. Pomalu a hluboce se sám posaďte mírně před sebe, udržujte činku rovnou o přibližně na ramena šíře od vašich chodidel a zadní stranu obličeje nechte směřovat zem.

4. Postupně v této pose držte činku nesenou mezi dlaněmi.

5. Udržujte svaly ve varováním postavení, uvolněte se nahoru dolů.

6. Dýchání, nakloň se dopředu až v návale, počkejte.

7. Po stisku, vdechněte páru, potřebujete energii a sílu, abyste zvedli horní polovinu těla zpět do startovní pozice.

8. Postupně vyskočte do vzpřímeného postavení, pomalu a kontrolovaně, dokud se zápěstí zcela nevynoří.

9. Ujistěte se, že vaše břicho je pevné, hrudník vytažený a tvář směřuje k nebi.

10. Pak pokračujte jakoby od začátku a saltem udělejte další opakování.

Pro trénink dřepu s činkou a zdvihu je důležité si uvědomit, jak moc ve svých svalů necítíte teplo. Pokud se necítíte pohodlně, je lepší přerušit trénink a vyhledat specialistu.

Konečně, protože dřepy jsou zároveň účinné a náročné cvičení, je důležité dávat pozor na to, jaké množství síly používáte, a nezapomínejte řádně hydratovat, abyste udrželi energii. Je to skvělý způsob, jak získat silnější a zdravější tělo.

Klíčová slova v tomto článku:dřep s činkou a zdvih