dřep s velkou činkou pod hýžděmi

thietk konzultujte hlavně dřep s velkou činkou pod hýžděmi Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní dřep s velkou činkou pod hýžděmi Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. dřep s velkou činkou pod hýžděmi

V tomto článku budu popisovat, jak správně provádět dřep s velkou činkou pod hýžděmi. Dřep s velkou činkou je jeden z nejdůležitějších cvičení pro posílení vaší síly a zvýšení vaší svalové hmoty. Takže pokud se chcete zlepšit ve svém cvičení, musíte se naučit, jak se správně provádí.

Nejprve si připravte vybavení. Potřebujete si vyat velkou činku, která by měla mít hmotnost asi 0,5-2 kg, ovšem můžete používat i vyšší hmotnost. Dalším důležitým vybavením je krátká váha, kterou budete používat pro vyrovnání svého sedu.

K provedení dřepu s velkou činkou pod hýžděmi, postavte se do rozkroku s nohama po stranách velké činky. Poté přidejte na váhu krátkem až do úrovně nohou. Ujistěte se, že se nohy po stranách velké činky nachází stejně a krátkou váhu držíte v šíři ramen.

Poté se snažte pomalu sestupovat dolů při zachování zádové rovnováhy. Vaše pánev by měla být v ideálním úhlu s vaším břichem. Snažte se, aby stehna byla zcela svisle sohhnutá, a vaše lýtka by měla být 90° se stély od země. Udržujte svou stabilitu sledováním vaší pozice.

Když jste ve střední pozici, snažte se vdechnout hluboce a uvolnit se. Při výdechu se snažte pohybovat pomalu nahoru do výchozí pozice. Pokud je potřeba, můžete využít hýždí, abyste podporovali váhu.

Když se vrátíte do výchozí pozice, berte si odpočinek po dobu 15-30 sekund a poté opakujte cvičení. Proveďte cvičení 3-5krát.

Abyste dosáhli maximálního výkonu, při provádění tohoto cvičení se snažte držet svou pozici po celou dobu cvičení. Pokud cítíte, že máte s tímto cvičením jakýkoliv problém, měli byste se poradit s odborníkem na fitness a cvičení.

Dřep s velkou činkou pod hýžděmi může být skvělý způsob, jak posílit vaše síly a zvýšit svalovou hmotu. Je důležité, abyste se drželi správné techniky, kterou jste se naučili v tomto článku, abyste dosáhli nejlepšího výkonu.

Klíčová slova v tomto článku:dřep s velkou činkou pod hýžděmi