kříž do podprsenky

thietk konzultujte hlavně kříž do podprsenky Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní kříž do podprsenky Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. kříž do podprsenky

Kříž do podprsenky je osobní oblečení, které se nosí uvnitř dámské podprsenkového oblečení. Zpravidla to představuje malou dřevěnou nebo kovovou destičku, která se nachází uvnitř jedné z obou stran podprsenky. Hlavním účelem této malé desky je zajistit, aby se zbytek podprsenky rovnoměrně rozložil rovnoměrně po horní části ramen a že se ramena nehoupala.

Není známo přesně, kdy byl kříž do podprsenky prvně vyvinut nebo kdy se začal používat. Podle dostupných informací se to však zdá být používáno po dobu několika stovek let. Mohli bychom se domnívat, že bylo používáno už v období baroka, především v Anglii a dalších zemích západní Evropy.

Používání kříže do podprsenky bylo uvedeno do našeho průmyslu módy mnohem později než kostýmy a oblečení, které byly používány v 16. století. Bylo používáno nejen pro podprsenky, ale také pro kalhotky a boxerky. Kříž do podprsenky získal popularitu v 70. letech 20. století, kdy se začal používat jako prostředek pro zajištění fitu kalhotek a podprsenek.

V současné době jsou kříže do podprsenky dostupné ve dvou základních tvarech - kruh a čtverec. U kruhového kříže je jeho šířka o něco menší než jeho výška, což je ideální pro snížení nedostatku upínacího popruhu mezi rameny a pro zvětšení podprsenky. Čtverec má stejnou šířku jako výšku a je nejčastěji používán pro svou stabilnost a udržování konstantního vzhledu podprsenky.

Kříže do podprsenky se zpravidla vyrábějí z kovu nebo dřeva a nabízejí se v různých velikostech a provedeních. Každá velikost je specificky uzpůsobena dedikované podprsence a mohou se lišit v závislosti na řadě výrobců. Kříže do podprsenek fungují nejlépe, když mají pevnou a pružnou strukturu, aby se vyrovnala a udržela požadovanou velikost.

Kříže do podprsenky se snadno čistí mýdlem a vodou. K jejich údržbě je také třeba utřít je jemným hadříkem nebo měkkou plochou štětkou a udržovat je v suchu. Při praní se doporučuje zajistit, že se uvolňují všechny sůl a detergenty, které se obvykle hromadí uvnitř pracího prostředku.

Kromě toho lze kříž do podprsenky použít také k vylepšení vzhledu a pocitu podprsenky. Může se použít na otočení a natočení horní části předního panelu, takže snižuje rozdíl mezi jeho horní částí a spodní částí. Vzhledem k tomu, že se zpravidla uvádí především v dámském podprsenkovém průmyslu, může tento malý kousek kovu a dřeva usnadnit obecný vzhled a fit a zlepšit celkový vzhled nošené záclonky.

Klíčová slova v tomto článku:kříž do podprsenky