který obvod u podprsenky je větší

thietk konzultujte hlavně který obvod u podprsenky je větší Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní který obvod u podprsenky je větší Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. který obvod u podprsenky je větší

Podprsenka se skládá z několika různých částí a její obvody se od sebe liší. Obvod u spodní části podprsenky je nejvíce ovlivňován velikosti poprsí. K získání správného obvodu se tedy musí odvíjet podle velikosti poprsí. Zatímco obvod v horní části podprsenky je větší, obvod u spodní části bývá většinou menší. To se děje kvůli tomu, aby podprsenka držela poprsí na svém místě.

Vzhledem k tomu, že obvod v horní části podprsenky je větší než obvod spodní části, je důležité, aby byl správně nastaven. Pokud je obvod nastaven příliš těsně, může to způsobit nepohodlí. Pokud je však obvod nastaven příliš volně, nedostane se podprsenka poprsí dostatečně podporu. Správný obvod je tedy důležitý pro pohodlí a správnou funkci podprsenky.

Pokud je obvod v horní části podprsenky větší než obvod spodní části, je to proto, že horní část musí poskytnout dostatečnou podporu, aniž by příliš tlačila nebo stlačovala poprsí. Obvody v horní části většinou závisí na velikosti prsou. Čím je poprsí menší, tím je obvod v horní části větší. Naopak, čím jsou prsy větší, tím je obvod ve vrchní části menší.

Abyste zjistili, který obvod je větší, je třeba nejdříve porovnat velikost poprsí. Obvykle obvod v horní části nošené podprsenky může být až o 20 cm větší než obvod u spodní části. Velikost obvodu v horní části může také kolísat s velikostí podprsenky. Obvykle ale platí, že čím je podprsenka větší, tím bude obvod v horní části větší.

Klíčová slova v tomto článku:který obvod u podprsenky je větší