která herečka hraje v reklamě na podprsenky intimisimi

thietk konzultujte hlavně která herečka hraje v reklamě na podprsenky intimisimi Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní která herečka hraje v reklamě na podprsenky intimisimi Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. která herečka hraje v reklamě na podprsenky intimisimi

Reklama na podprsenky Intimissimi je momentálně ve vysílání v České republice a imituje scény z muzikálu Mamma Mia!, Sestávajícího z hitů skupiny ABBA. Hlavní roli v reklamě hraje česká herečka Lenka Krobotová.

Lenka Krobotová je jednou z nejpopulárnějších hereček v České republice. Vystudovala Národní divadlo v Praze a do roku 2011 debutovala se svým prvním filmem. Od té doby získala za svou práci mnoho ocenění a nominací.

Lenka také vystupuje jako televizní moderátorka mnoha pořadů, včetně Dancing with the Stars a Česko Slovenské Superstar. V roce 2008 byla jmenována jako ambasadorka České asociace mládeže a vykonávala tuto funkci až do roku 2012.

V roce 2020 debutovala ve své první mezinárodní reklamě a zde hraje hlavní postavu – matku, která hraje v muzikálu Mamma Mia! V reklamě nedávno společnost Intimissimi. Scény byly pořízeny během dvou dnů v italském Valmalenco a režírovala je producentka Alessandra Nurra.

Reklama Intimissimi s Lenkou Krobotovou v hlavní roli je velmi oblíbená mezi diváky po celém světě. Viewers tohoto reklamy si mohou všimnout Krobotové herecké kvality a sdílet její radost, kterou prožívá, když bojuje za sebe v novém prostředí. Lenka sama oceňuje příležitost, protože jí umožnila získat mezinárodní náskok.

Klíčová slova v tomto článku:která herečka hraje v reklamě na podprsenky intimisimi