krisline anabel podprsenka

thietk konzultujte hlavně krisline anabel podprsenka Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní krisline anabel podprsenka Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. krisline anabel podprsenka

KrisLine Anabel podprsenka je moderní podprsenka s elegantním designem. Ideální pro každodenní nošení. Veřejně k dispozici jsou ve dvou velikostech A-F a EU-70-100.

Tato podprsenka je vyrobena z měkké kvalitní bavlny, která je odolná a je prodyšná. Špičková úroveň pohodlí přináší anatomicky tvarovaná cups, která dokonale obepínají tvar a velikost hrudníku. Předinstalovaný jemný elastický kroužek umožňuje pohodlnou regulaci pásku a tím perfektní přizpůsobení hrudníku.

Zdobení na tomto modelu je klasické a kreativní. Hladký T-výstřih vyšívaný květinovým vzorem a skrytými krajkami přináší luxusní vzhled. Díky lehké výplni na kupkách a gumičkám na zadním dílu je tento model vaší postavě velmi příjemný.

Samotné opletení umožňuje dokonalou regulaci odpoměru podprsenky. Trápí vás nesprávné fit? Tento model je navržen tak, aby uspokojil všechny vaše potřeby. Tato funkce se nazývá odlehčení, které bude hrudník v bezpečí a pohodlně přizpůsobí tvaru Ramínek byl také z výše zmíněných měkkých a pohodlných materiálů a může být regulován.

KrisLine Anabel je moderní a elegantní volbou pro střední až velké hrudníky. Tato luxusní podprsenka je pohodlná a zároveň příjemná. Nošení podprsenek je jednoduché a pohodlné a lze je jednoduše přizpůsobit tvaru a velikosti vašeho hrudníku.

Klíčová slova v tomto článku:krisline anabel podprsenka