jak vyčistit vinylové činky

thietk konzultujte hlavně jak vyčistit vinylové činky Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní jak vyčistit vinylové činky Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. jak vyčistit vinylové činky

Když máte vinylové činky, doporučujeme je důkladně čistit, abyste je udrželi ve vynikajícím stavu. Vinylové činky se mohou vyšplhat na přední strany a každá proudová linka je může poškrábat a poškodit. Takže, abyste se vyhnuli poškození činků, je důležité je čistit. Navíc, když činky nejsou udržovány v čistotě, mohou se plížit drobné částice prachu a znečišťující látky, zejména pokud jsou činky udržovány v prostředí s vysokou vlhkostí.

Nejdříve se ujistěte, že činky jsou vyčištěné použitím tkané čisticí utěrky. Utěrka by se měla jemně otírat po celé clingy, jak od shora, tak i ze stran. Také byste měli sáhnout do středu činky s jemnou pěnou. Pokud se humpolec nebo jiný předmět zapíchl do činky, doporučujeme je použít k jeho prozkoumání a vyčištění. Chcete-li odstranit prach, můžete použít jemný dlouhý kartáč ke kartáčování vroubkovaného nebo hladké atractive povrchu činky.

K odstranění silných špín a aazivního prachu, byste měli použít kovovou kartáčku. Tento kartáč může odstranit i tenkou lepicí látku, která je použita k opravě činky. Použijte suchou utěrku a poté zbytek vody otřete, dokud nedosáhnete konečného čistého výsledku.

V některých případech může lepidlo nebo jiný materiál, který je použit k čištění činky, úplně nechat šetřit. V takových případech, použijte rozpouštědlo s minimálně toxickým koncentrovaným rozložením. Bílé lepidlo lze uvolnit vroubkovaným hadříkem namočeným do rozpouštědla.

Pokud se zdá, že činky jsou špinavé, ale nic se nedá udělat, můžete se pokusit čistit pomocí roztoku. Tři části běžného mýdla na prádlo ve formě pěny míchané s jednou částí vody může být aplikováno na činky a zároveň opláchnut obyčejnou vodou. K odstranění zbytku oplachované roztoku, je třeba použít úzký hadřík.

Vždy, když je činka čištěna, hluboce ji vyčistěte a neošetřený povrch chraňte použitím speciální impregnační, non-lepivou impregnací. Protože většina činek je vyrobena z hliníkových slitin, měly by být imobilizovány mokrého nebo suchého hadříku.

Clingy udržujte mimo vystavení silným ultrafialovým paprskům, které mohou poškodit povrch materiálu. Také byste měli držet činky pryč od kyselin, olova nebo jiných čisticích prostředků, a zaánit jim být umístěné vykoušetenou vodou.

Dodržováním těchto opatření a pravidelným čištěním, můžete se ujistit, že vaše vinylové činky budou mít dlouhou životnost a jejich kvalita bude udržena.

Klíčová slova v tomto článku:jak vyčistit vinylové činky