jak vyrobit stojan na činky

thietk konzultujte hlavně jak vyrobit stojan na činky Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní jak vyrobit stojan na činky Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. jak vyrobit stojan na činky

Ačko je oblíbeným sportem, pro mnoho lidí a hlavně těch s rádiem pro hlubší posilování, je stojan na činky nepostradatelným náčiním. Naštěstí je možné si je nyní vyrobit doma a naše tělo může být tento vážným přínosem.

Než začneme vytvářet stojan na činky, je důležité získat základní materiály. Potřebujete tuhost a odolnost, kterou dají tři hřebíky kovové trubky. Většinou jsou to tři stopy trubky s vnitřním průměrem přibližně 3 cm, 1/2 palce trubky s vnitřním průměrem 1/2 palce, upnutí trubky, šrouby a matice. Všechny tyto materiály můžete najít v nejbližší obchod s kovovým zbožím.

Než se dostanete do tvaru, protože budete muset změřit trubky, aby se vešly do zbytek stojanu. Nezapomeňte použít řezný kolík, aby se vám lehce činky dobře oblékly do požadovaných délek. K přidání tuhosti a stabilnosti jsou následující kroky nesmírně důležité.

Nejdříve seřízněte a vážete trubku do podstavce. Aby to držely pohromadě, použijte upínací trubku a sešroubujte ji. Vložte upínací trubku na hřebík trubky a zahřejte ji do požadované délky i předem vyřezaného hřebíku. Po této kroci, kontrola, zda upínací trubka je pevně upevněna nastrouhanou trubkou. To je nezbytné pro poskytnutí patřičné tuhosti stojanu.

Dále se postupuje hřebíkovou trubkou. Měli byste si nejprve připravit dvě hřebíkové trubky, každá o délce 18–20 cm. Je důležité mít pozor, aby uvnitř hřebíkové trubky byla lehce vložena cívka nebo kroužek, který zaaňuje skluzu. Nabíjením kroužku trubky bude mít trubka větší stabilitu.

Poté by měla být horní trubka pro posílení upevněna do podstavce. Ve specifické pozici by měla být trubka upnutá do podstavce pomocí šroubů a matiček. Správným upevněním horní trubky se zaručí, že stoj na činky má dostatek stability s bezpečným použitím.

Poté je třeba spojit hřebíkovou trubku s horní trubkou. Upevněte je pomocí šroubů a matic k podstavci a horní trubce. Kromě toho je nutno hojně užívat těsnicí pastu, aby se zaánilo vniknutí koroze a snížení její pevnosti.

Po dokončení je nový stojan na činky učiněn. Je doé si pamatovat, při instalacích a součástí jejich tvarování je nezbytné opatrnosti. Je důležité, aby všechny komponenty jsou opatrně namontovány do požadované pozice a aby byly pevně přitisknuty, aby byl stojan na činky někdy užitečný a bezpečný.

Klíčová slova v tomto článku:jak vyrobit stojan na činky