jak vyrobit doma činky

thietk konzultujte hlavně jak vyrobit doma činky Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní jak vyrobit doma činky Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. jak vyrobit doma činky

Když začínáte cvičit a nemáte dostatek peněz na to, abyste si koupili činky, můžete si je snadno vyrobit doma. Nejdříve si musíte koupit nějaký materiál na vyrobení činek. K tomu budete potřebovat dva kusy ocelového tyče o průměru 25mm a délce asi 60cm, dva kusy rychlo-lepivé pásky, které jsou alespoň 5 cm široké, několik kotvících šroubů se zápustnou matkou a několik příchytovacích závěsů. K tomu budete také potřebovat dvě kovové koncovky a dvě gumové nárazníky.

Jakmile máte všechny věci připravené, je čas začít. Nejprve očistěte oba kusy ocelové tyče a otřete je suchou utěrkou. Poté na každý konec ocelové tyče slepte kovovou koncovku se zápustnou matkou a šroubem.

Poté nasaďte jednu stranu do příchytky a upevněte ji tam pomocí šroubů. Dále obepněte spoje rychlo-lepivou páskou alespoň dvakrát a upevněte všechny šrouby.

Tím jste dokončili výrobu dříků. Nyní můžete přidat nárazníky. Umístěte je na každou stranu činek po obou koncích. Díky nim zajistíte, že budou chráněny před poškozením během cvičení.

A nakonec můžete namontovat jednu stranu dříku do závěsu. Našroubujte do něj 2 šrouby, aby byl důkladně upevněn.

Nyní máte připraveny vlastní činky. Je to skvělé, protože si je můžete vyrobit bez velké investice peněz a budete mít odolné činky, které vám budou sloužit při dlouhodobém cvičení.

Klíčová slova v tomto článku:jak vyrobit doma činky