jak vypracovat prsní svaly doma činky

thietk konzultujte hlavně jak vypracovat prsní svaly doma činky Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní jak vypracovat prsní svaly doma činky Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. jak vypracovat prsní svaly doma činky

Toto je účinný trénink na prsní svaly doma s využitím činků. K práci s činkami budete potřebovat jedny činky, místo k jejich uložení a rovný matrac. První věcí, kterou budete muset udělat, je správné držení činky. Držte činky pevně odhazované podél těla. Podpěry by měly být umístěny na šířku ramen a tělo by mělo být nastaveno v přímém postoji. To je správná pozice pro provádění základních a široce známých cvičení na prsní svaly.

První cvik, který můžete doma provádět, je klasické benchpress. Chcete-li dosáhnout ideálního cvičení, ujistěte se, že jsou činky drženy s dokonalou rovnováhou a uvolněností. Zvedání činky by mělo být pomalé a plynulé s minimálním nasazením energie. Cvičení by se mělo provádět po dobu 30 až 45 sekund.

Druhý trénink, který se dá provádět, je propružné cvičení. Princip je stejný jako u benchpressu, ale představuje modifikovanou verzi cvičení. Pro tento cvik musíte se postavit rovně a zvedat činky do prsou ve stejném otevřeném postoji, jako v případě běžných cvičení. Poté zvedněte jednu činku až ke stropu a čekněte s ní na vrchol. Opakujte cvik druhou činkou po dobu 30 až 45 sekund.

Dalším užitečným cvičením na prsní svaly je flyes. Toto je cvičení, které se provádí na zádech s otevřenou nohou. Můžete cvičit jeden nebo oba ramena souběžně. Chcete-li provádět cvik, postavte se rovně a stoupněte činky prudce. Poté pomalu přineste činky do přímého středu hrudníku a pomalu je vraťte do původní polohy. Pro tento cvik by se mělo opakovat po dobu 30 až 45 sekund.

Dalším efektivním centrem na prsní svaly je cintech lidu. Tento cvik je velmi efektivní a můžete použít doma. Chcete-li provedení cviku, postavte se s nohou rameny šířky mezi činky. Poté dejte činky směrem ke stropu, tlakem a potom je pomalu zvedněte zpět. Opakujte cvik po dobu 30 až 45 sekund.

Všechna výše uvedené cvičení jsou velmi účinné pro budování svalů na hrudi. Tato tréninková rutina by se měla provádět, dokud nedosáhnete dosažení požadovaných výsledků. Pro celkové vytrénování byste měli různorodým cvikům zapsat více času - spíše než se omezovat na pravidelnou rutinu cvičení. To vám pomůže dosáhnout lepších výsledků. Tímto způsobem můžete dosáhnout skvělých tréninkových výsledků doma pomocí jednoduchých cvičení s činkami.

Klíčová slova v tomto článku:jak vypracovat prsní svaly doma činky