jak správně posilovat biceps s činkou

thietk konzultujte hlavně jak správně posilovat biceps s činkou Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní jak správně posilovat biceps s činkou Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. jak správně posilovat biceps s činkou

Deštivé dny vždy přicházejí a přesouvají se, čas letí. Jako posilovací fanoušci, co bude dělat? Je tu samozřejmě klasická posilovací program: cvičení s činkou. Cena je příjemná a efektivita je výborná. Coleen McGloin, koučovat a certificovaný trenér ve Wessex, říká, že je často dělá lidé špatně, a proto je důležité, abyste věděli, jak správně posilovat s činkou.

Nejprve, abyste mohli správně posilovat s činkou, musíte správně držet činku. McGloin říká, že nejlepším způsobem, jak držet činku, je uchopit činku s vaší dominantní rukou, velmi podobně jako při držení šroubováku. Chcete-li posílit biceps, držte činku ve svislé poloze s předloktím vaší dolní ruky, jako by se opíral o stehenní kost. Pak se činkou nadzdvíhá nad ramena, když si udržujete zápěstí oběma rukama.

Kromě řádného uchopení činky je také důležité, abyste pochopili, jak by měla správný bicepsovo posilovací pohyb vypadat. To znamená, že budeš dělat smykem s nadhmatem a tabulkou. K nadhmatu, kdy se činka zvedne z vaším ramenem, zatlačte svaly bicepů, zdvihněte zápěstí a zvedněte činku nad rameno. Pak pomalu přitáhněte činku nad prsty a zpět do počáteční pozice.

Při posilování bicepů je důležité ujistit se, že opravdu venujete pozornost tomu, jak se cítíte. Možná si uvědomíte, že se bicepsove svaly cítí mnohem lépe ve druhém a třetím cyklu opakování. McGloin radí, že je nejlepší začít se základní sérií jakož i šest opakování v každém cyklu. Pokud se budete cítit lépe s 8 až 10 opakováními, pak můžete nakonec nastavit každou sérii na 10.

McGloin rovněž říká, že je doé udělat 3-4 série při posilování bicepů s činkou. Mezi každou sérií je dělat 30 sekundovou přestávku. V samotné sérii si dávejte pozor na to, abyste své svaly dostatečně nezatěžovali, abyste se mohli uánit možnému zranění. Ujistěte se, že držíte činku po celou dobu, ačkoli vaše bicepsy jsou unavené.

Nakonec, nezapomeňte se zahřát před cvičením. To se může zdát jako zřejmé, ale je to důležité a málo pravděpodobné, že vás nenechají zranit. Po cvičení je také užitečné dělat nějaké strečinky, aby se svaly protáhly, rozptýlily a obnovily příštím dnem.

Krátkým shrnutím, protože posilování s činkou je skvělý způsob, jak posílit a posílit bicepsy. Je důležité, abyste drželi činku správně, činili záměrné pohyby, dodržovali správnou techniku a nikdy se nenechali příliš unavit. Cvičit s činkou ve svém programu posilování je velmi efektivní, ale jedna věc, kterou je třeba zřetelně rozlišit, je to, že vždy je lepší mít na paměti bezpečnost.

Klíčová slova v tomto článku:jak správně posilovat biceps s činkou