jak správně dýchat u cvičení s činkami

thietk konzultujte hlavně jak správně dýchat u cvičení s činkami Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní jak správně dýchat u cvičení s činkami Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. jak správně dýchat u cvičení s činkami

Užívání těžkého nářadí pro zvedání činek je nejjednodušší způsob, jak cvičit s činkami. Ale dostat se přes cvičení s činkami bez správného dýchání je mnohem těžší. Správné dýchání může zvýšit účinnost vašeho cvičení s činkami a pomoci vám dosáhnout vašich cílů. Uvedení do provozu pořádného dýchání vás může dostat hluboko do potu, ačkoliv to bude velmi účinné.

Před začátkem cvičení se zvedáním závaží se ujistěte, že držíte správnou formu. Když držíte například dřepy nebo výpony s činkami, je důležité udržovat rovnou páteř. Nezapomínejte na protažení na konci každé sady.

Dýchání správně při zvedání závaží se činkami je také nesmírně důležité. Endokrinolog Martin Gibala píše v článku pro Healthline, že je nutné dýchat hluboce a soustředit se na to při každé fázi zvedání závaží. Při vdechování váš hrudník a břicho vyplňte vzduchem. Tehdy byste měli počkat na výdech, dokud úplně nestlačíte činky nebo nevykonáte pohyb s činkami.

Následuje fáze výdechu. Je důležité vydechnout, jakmile úplně stlačíte činky, nebo když činky oddálíte, což je ohnutí loktů. To je nejdůležitější v tom, abyste kontrolovali dušnost, klouzali činkami nahoru a dolů po správných tratích a nechcete překonávat sílu. Vydechnutím během pohybů hrudníku a břicha na stranu učiníte pohyb snadnějším a svaly méně napínáte.

Konečně, vždy je důležité si pamatovat, že váš dýchací rytmus by neměl být příliš rychlý. Pokud budete dýchat příliš rychle, může to snížit účinnost vášho cvičení. Zdravý dýchací rytmus by měl znamenat, že dýcháte v poměru 1: 2. To znamená, že vdech trvá jednu sekundu a výdech dvě sekundy. Tímto způsobem vám to pomůže po celou dobu cvičení s činkami.

Klíčová slova v tomto článku:jak správně dýchat u cvičení s činkami