jak spravne vybrat činky jednoručky

thietk konzultujte hlavně jak spravne vybrat činky jednoručky Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní jak spravne vybrat činky jednoručky Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. jak spravne vybrat činky jednoručky

Koupit správné činky jednoručky je důležité, protože ty, které jsou příliš slabé, splní svůj účel špatně. Kromě toho mohou být nevhodné, pokud je váš cíl svalová hmotnost. Existuje několik faktorů, které je třeba zvážit, než si vezmete činky jednoručky.

Jedním z hlavních faktorů je, samozřejmě, vaše úrovně síly. Pokud jste nový ve cvičení, je lepší koupit lehkou sadu, protože činky s vyšší hmotností vás mohou zranit. V závislosti na vaší síle byste měli zvážit činky mezi 2,5–5 kg.

Hlavním bodem je pochopit, jaké činky chcete. K dispozici jsou různá jednoručková zařízení, ale nejoblíbenější jsou bar kameny, jako je kamenné kolo nebo těžké železo. Tyto jsou velmi doé pro trénink sil, protože jsou velmi odolné.

Postupujte podle toho, co vyhovuje vašemu cvičebnímu programu. Pokud budete dělat jednoduchá cvičení jako dřepy, je lepší jít s těžším materiálem, který můžete bar kameny. Pokud však budete dělat izometrická nebo kardio cvičení, pak je lepší jít se světlejší sadou, abyste se vyhnuli obtížím.

Vezměte v úvahu tvar přilby, kterou si kupujete. Existuje mnoho různých tvarů rukou, takže musíte zvážit, zda vám bude vyhovovat tvar činky. Ty by měly být pohodlné držet, takže si vyberte ty, které jsou pro ruku vhodné.

Posledním krokem je zvážit design a materiály, z nichž jsou činky vyrobeny. Existuje mnoho různých materiálů a druhů, jako jsou hliník, nerezová ocel nebo plast. Vyberte materiál, který se vám nejvíce líbí. Pak můžete vyat design, který se vám líbí nejvíce.

Vzhledem k tomu, že se činky jednoručky používají v mnoha cvičebních programech, ujistěte se, že vyberete tu správnou sada. Při správném výběru budou činky vyhovovat vašim sílovým cílům a mohou se postupně zvyšovat, abyste dosáhli svých cílů. Abyste získali nejlepší možnou sadu činek, zvážit svou sílu, typ činek, tvar a materiál.

Klíčová slova v tomto článku:jak spravne vybrat činky jednoručky