jak si virobit domaci činku

thietk konzultujte hlavně jak si virobit domaci činku Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní jak si virobit domaci činku Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. jak si virobit domaci činku

Chceš si sám vyrobit vlastní domácí činku? Můžeš to udělat levně a jednoduše a přitom vytvořit nevšední fitness náčiní. Připrav si následující potřeby:

1. Pro výrobu činky budete potřebovat : prut z tuhého a odolného materiálu

2. Gryzlové kleště

3. Bavlněné polštářky

4. Nějakou pojistku ( například drát )

5. Smontovací klíčky nebo šroubováky

6. Několik závaží

Nyní si očistíme jádro prutu. Odstraňte ze středu prutu všechny přebytečné věci. Vyvedeme průměr až po hlavu prutu.

Poté připravíme polštářky. Umístěte je na oba konce prutu a upravte je, aby byly na správném místě. Pomocí kleští utáhněte polštářky, aby držely pevně.

Dalším krokem je připevnění závaží. Můžete je připevnit maticemi, šroubem, závsí a také drátem. Klíčky nebo šroubováky použijte pro utažení.

Až budou všechny komponenty pevně upevněny, na konci prutu by měla být dostatečná podpěra pro snížení tlaku. Nyní je činka hotova.

Stále se můžete držet základního schématu pro výrobu činky, ale je možné použít různé materiály a techniky, aby byl výsledný produkt úžasný. Experimentujte. Můžete použít více barevných látek nebo jiné nové techniky.

Chcete-li si vyzkoušet svoji domácí činku, proveďte nejdříve několik jednoduchých cvičení, jako vysoce zvednutý zdvih, zdvih dolů, zdvih s předpřipnutím a dalších. Vyzkoušejte si různá tělesná vytrvalostní cvičení, například vysoký dřep nebo ramena.

Vlastní činka bude vždy lepší než kterákoliv jiná, protože bude vyrobená na míru vašemu tělu a cíli. Takže, pokud chcete vlastní domácí činku, neváhejte jít do toho. Pokud budete potřebovat radu, vždy můžete navštívit specializovanou prodejnu s gym a fitness náčiním pro pomoc a tipy.

Klíčová slova v tomto článku:jak si virobit domaci činku