jak si doma vyrobit činku do ruky

thietk konzultujte hlavně jak si doma vyrobit činku do ruky Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní jak si doma vyrobit činku do ruky Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. jak si doma vyrobit činku do ruky

Vyroba činky do ruky je velmi jednoduchá věc, která se dá provést doma. Činka vám poskytne důležitou sílu a svalovou rovnováhu pro mnoho druhů tréninku. Zde je krok za krokem, jak si vyrobit činku do ruky.

Nejprve si budete potřebovat nějaké materiály. Budete potřebovat kovový plech, který bude mít tloušťku alespoň 0,6 milimetrů a rozměr alespoň 10 centimetrů. Na každém konci plechu musí být malý otvor, jako je otvor pro svorku.

Poté potřebujete kovovou tyč pro vnitřní část činky do ruky. Tyč musí být dlouhá alespoň 40 cm a tloušťka asi 0,8 milimetrů. Kovový drát asi 0,4 milimetrů, který bude sloužit jako váleček.

Poté si musíte vzít kus drátu, který je dlouhý přibližně 45 cm. Tento kus by měl být omotán kolem části činky do ruky, aby poskytl dodatečnou sílu a tuhost.

Poté budete potřebovat jednu druhou kovovou tyč, abyste připojili váleček k činci. Tyč musí být také dlouhá alespoň 40 cm a měla by mít tloušťku 0,8 milimetrů.

Nyní je čas všechny komponenty spojit. Začněte tím, že vám ke konci tyče s otvorem připojíte váleček. Poté přiložte druhý kus tyče na druhý konec, aby se oba spojily, přímo otočené závitem. Na druhou stranu druhé tyče připevněte kus drátu.

Ujistěte se, že všechny součásti jsou dobře spojeny. Poté můžete provést několik kruhů drátem kolem tyčí, abyste dostali správnou míru síly, kterou potřebujete.

Dalším krokem je zabalit konec činky do rukou do měkké utěrky. Můžete použít jakýkoli materiál, jako je bavlna nebo plátno. Utěrka může být omotána kolem válečku a koncové části tyče.

Konečným krokem je nastavení činky do ruky na správné místo. Umístěte činku do středu vašich paží tak, abyste mohli cvičit správnou formou.

Po dokončení všech kroků můžete činku používat k tréninku, jak budete potřebovat. Činka vám poskytne potřebnou výdrž a sílu pro mnoho druhů tréninku.

Klíčová slova v tomto článku:jak si doma vyrobit činku do ruky