jak použít vaginalni činku

thietk konzultujte hlavně jak použít vaginalni činku Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní jak použít vaginalni činku Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. jak použít vaginalni činku

K užívní vágninlí činky je jednoduché naučít se. Prvním krokem je umístít činky ke vstupu do pochvy. To může být vzrušující, zejména pokud je to poprvé, kdy činky používáte. Když činka leží příjemně, doporučujeme si lehnout a mírně relaxovat. . Ujistěte se, že činka je příjemná a žádný nepříjemný tlak nevám bude. Pak stlačte ke činke, dokud se nedosáhne cíle. Pokud jste činka vložili správě, měla by být v pochvě uvnitř a dokonce se dotýkat stěn pochvy.

Pokud se cítíte příjemně, můžete začít s lehkými keery. Bavíme se tu o tření, stlačování, pomalých kruzích nebo jiné druhy jemného masáže pochvy. Pro toto cvičení je nejdůležitější se soustředit na dech a relaxovat.

Pokud se Vám osvědčí tření a stlačování činky, zkuste zvětšit cvičební intenzitu. Interval a intenzitu cvičení můžete libovolně měnit při různých cvičeních. Pokud se činka zdá být blíže k močovému měchýře, ujistěte se, že se nedostane dále. To by mohlo vyvolat nepříjemné pocity.

Když jsou činky venku, odvezte je v teplé vodě a uvolněte se. Pokud je předpoklad, že průnik činky byl úspěšný, třeba jemně masírovat pánevní dno. Uče ke cvičení mohou být pomocí vyřešeny mnohé, to včetně močení, problémů s pozvancem postavení, bolesti a problémů s únikem stolice.

Cvičení se činkou je zábavné a užitečné. Pokud se budete řídit jednoduchými pokyny uvedenými výše, bezpečně se naučíte, jak je správně používat. Také je důležité se poradit se svým lékařem před zapojením se do jakéhokoli cvičení s činkou.

Klíčová slova v tomto článku:jak použít vaginalni činku