jak posilovat ruce s činkami

thietk konzultujte hlavně jak posilovat ruce s činkami Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní jak posilovat ruce s činkami Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. jak posilovat ruce s činkami

V posilování se rukama s činkami je důležité mít na paměti, že si musíte vyat správnou velikost činků. Pokud jsou činky příliš těžké, může se stát, že budete provádět napjaté a nepřirozené pohyby, které vám mohou ublížit. Pokud jsou příliš lehké, nezlepšíte si štíhlou postavu a trénovat ztratíte zájem.

Před začátkem tréninku se činkami si musíte protáhnout svaly a trochu se zahřát. Stačí se na pár minut protáhnout a trochu se projít. Uvolněné svaly budou posilování zvládat mnohem lépe a zároveň se vyhneme zranění.

Když jsou svaly uvolněné a připravené, můžete začít se skutečným posilováním. Ideální cvičení s činkami je 3-4 sady po 10-15 opakování. Při tréninku netlačte ani se nekupte, zvedejte a spouštějte činky s rovnoměrnou rychlostí. Vždy se snažte napjatosti a cíleně posilujte svaly v rukou.

Každá sada by měla trvat mezi 30-60 sekundmi. Pokud skončíte dříve, nemáte šanci posílit své svaly. Pokud vydržíte navíc, můžete se poranit. Nastavte accordinglyyour trénink, aby se zapojily všechny svaly, jako je triceps, bicep, prsní svaly atd. Pokud máte dost času, můžete provést další sady ještě po základních.

Upravujte velikost činkek odhadem. Doporučuje se začít s lehkou činkou a postupně zvedat svou rychlost a sílu. Za pár týdnů bude vaše postava posílená a vy už budete cítit více síly a energie.

Je také důležité udělat si přestávku mezi tréninkovými jednotkami. Nezapomeňte si dát odpočinek na 48-72 hodin pořádného posilování. Odpočinek vám pomůže vybudovat sílu a kondici. Také budete méně unavení.

Netrapte se posilováním příliš intenzivně. Posilování má být zábava a učinit vás fit bez bolesti. Pokud pokaždé dochází k bolesti, znamená to, že byste měli změnit tréninkovou rutinu. Začněte lehce, nesnažte se hned uspět. Když své síly a výdrž potvrdíte, pak si můžete dovolit náročnější rutinu.

Vždy dbávejte o bezpečnost a nesnažte se provádět cviky, které nemůžete zvládnout. Důraz vždy dávejte na správnou techniku.

Když posilujete s činkami, ujistěte se, že vaše tělo prostě získává sílu a kondici bez zranění. Pokud všechny tyto body dodržíte, pak budete mít svaly, které se budou cítit silné, elasticity a odolnosti.

Klíčová slova v tomto článku:jak posilovat ruce s činkami