jak posilovat křídla s činkami

thietk konzultujte hlavně jak posilovat křídla s činkami Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní jak posilovat křídla s činkami Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. jak posilovat křídla s činkami

Posilování křídel s činkami může být skvělým způsobem, jak vylepšit sílu, kondici a vytrvalost křídel. Níže popsané cvičení může pomoci zlepšit vaše křídlo sílu, stejně jako zvýšit zdatnost během letů.

K začátku, budete potřebovat nějakou zátěž – například pohyblivé váhy nebo nějakou činku. Nejlepší cvičení pro začátečníky je bílé s kompaktní váhou (ova obzvláště výhodné)) Během každého cvičení byste měli absolvovat alespoň 8-10 opakování s adekvátním odpočinkem mezi nimi. Je důležité postupovat pomalu a pohybovat se po celou dobu cvičení, abyste zachovali správnou techniku a aby šli alespoň 30 sekund do každého opakování.

K tomu, abyste získali nejlepší výsledky, měli byste kombinovat cvičení křídla s cvičeními nohou a celého těla. začněte s nějakým základním cvičením, jako je tlakový běh, skákání přes švihadlo, činky v sedě nebo vleže, břicho-kroužení, dřepy, výpady atd. Důležitou součástí každého tréninku je strečování, stejně jako vysoce intenzivní, krátkodobé intervaly, které udrží vaše tělo v pohybu.

K posílení křídel můžete začít aktivací ramen tím, že vytáhnete krk vzad, od zad do strany a zpět. Následující cvičeními mohou být plné anebo částečné lopatkové sklony, protažení, klečení, kliky a přeskoky s činkami. Můžete také udělat široké podřepy s činkou, ohnutými-kolena snídaní, jmenování a rozsah pohybu rotace v rameni.

Dalším klíčovým cvičením k posílení křídel jsou bench-pressy, jednoručky s činkou, základní gravitační podpory, odnímání v hlavní nebo sekundární pozici. Můžete provádět přímé natažení, tricepsové přeřazování s činkou, zdvižení předpažbí a činky pronation-supination. Kromě toho je také užitečné tělo vyčistit s činkou ve stoje, stejně jako dvě-koncové postavení s činkou.

Měli byste také udělat nějaké cvičení na zlepšení stabilitu a sílu ramene. Tyto cvičení zahrnují plavání ve viadlu – s oběma paže mísící přední a boční pohyby v čistícím cyklu, stejně jako „T“- sériové opakování s činkou ve stoje, kde se činka opírá do ramen a je poté provedena vnější protahovací rotace. Kombinace těchto tří cvičení může pomoci posílit vaše rameno sílu a stabilitu stejně jako zvýšit sílu a vytrvalost vašich křídel.

K dokončení vaší rutiny byste měli také udělat několik kardio-cvičení. Začněte s nějakými lehkými běhy, lopatkovou-ýlezí anebo s přeskokem švihadla. Posledním cvičením by mělo být pronájem a relaxace, aby se vaše svaly mohly uvolnit a regenerovat.

V každém případě, posilování křídel s činkami může být skvělým způsobem, jak posílit váš křídlo sílu a zvýšit zařazení vašeho letu. Když se rozhodnete začít trénovat, zjistíte, že s pravidelným cvičením a správnou technikou bude vaše let ještě mnohem efektivnější.

Klíčová slova v tomto článku:jak posilovat křídla s činkami