jak posilovat biceps s činkami

thietk konzultujte hlavně jak posilovat biceps s činkami Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní jak posilovat biceps s činkami Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. jak posilovat biceps s činkami

Pokud chcete správně posilovat biceps s činkami, je nutné dodržovat určité typy cviků a postupů. Tento článek popisuje jednoduchou rutinu sestavenou ze tří základních cviků na bicepsový sval. Přestože jsou tyto cviky zaměřeny na začátečníky, pokročilí mohou upravit rutinu podle svých potřeb.

Začněte se stojem s činkou v ruce. Udržujte záda rovná, lokty u těla a zvedněte činku ke krku. Opakovat 10 až 15 opakování.

Poté přejděte k dřepů s činkou. Začněte s nohama ve šířce příčníku a rukama v poloze opírač. Udržujte činku nad hlavou a dřepte pomalu. Ujistěte se, že vaše hýždě nejsou příliš nízko. Opakovat 10 až 15 opakování.

Na závěr provedete cvičení ve stoje s činkou v každé ruce. Začněte se zády rovnými a lokty u těla. Pomalu zvedněte obě činky ke krku. Nicméně udržujte lokty ve stejné pozici. Opakovat 10 až 15 opakování.

Po absolvování této rutiny je důležité správně časovat přestávky mezi sériemi. Vyhýbejte se příliš dlouhým přestávkám, protože to může snížit účinnost cvičení. Ideálně byste měli mezi sériemi odpočívat na přibližně jednu minutu.

Konečně, pokud jde o frekvenci cvičení, doporučuje se posilovat biceps každý druhý den s minimálními dny odpočinku. To by vám mělo poskytnout dostatek času na regeneraci, stejně jako dostatek času na dosažení požadovaných výsledků.

Klíčová slova v tomto článku:jak posilovat biceps s činkami