dynamická rozcvička s činkami

thietk konzultujte hlavně dynamická rozcvička s činkami Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní dynamická rozcvička s činkami Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. dynamická rozcvička s činkami

Dynamická rozcvička s činkami je skvělý způsob, jak začít svoji tréninkovou rutinu. Tato rozcvička se skládá z krátkých, intenzivních cviků s činkami. Je to skvělý způsob, jak uvolnit svalovou únavu, rozhýbat svaly a rozhýbat klouby.

Než se pustíte do dynamické rozcvičky s činkami, je důležité udělat minimálně deset až patnáct minut lehkých protahovacích cviků, abyste se dobře prohřáli. Poté můžete začít s cvicí níže popsanými.

Začněte vykopávkami, kdy budete pomocí činek v rukoum míček přehazovat z jedné ruce do druhé. Pro začátek přehazujte míček ve vzdálenosti asi 30 cm a postupně si zvyšujte vzdálenost. Pak můžete přejít k cviku plnění činek. Cílem tohoto cviku je mít činky šikmo nad hlavou. Postavte se do vzpřímeného postoje, činky se drží v obou rukou. Nejdříve od vás položte činky na zem a proveďte hluboký dřep a jakmile narovnáte bedra, tlačte činky nad hlavu a položte je nazpět na zem. Pak se můžete přesunout k dalšímu cviku s činkami, tzv. výpony.

Výpony jsou jednoduché, držíte činky v rukou a postavíte se do vzpřímeného postoje. Pak činky postupně přibližujte k tělu až se budou dotýkat boků. Zároveň se dejte dohromady, aby koleny byli mírně pokrčené. Poté činky roztáhněte směrem od těla až se budou opět dotýkat boků.

K poslednímu cviku si dejte ramínkovou výztuž. Toto cvičení je obdobou běžeckého tréningu. Váš trénink začne lehkým joggingem, po němž přijde krok s činkami. Dejte Do ramínkové výztuže a postavte se do pozice startovacího bloku. Pak vykopněte nohu vzad s co největší silou. Takto cvičení provedeme dvakrát pro každou nohu.

U dynamickou rozcvičku se činkami by se měla opakovat třikrát až pětkrát a délka tréninku by se měla postupně zvyšovat. Pokud milujete dřepy nebo výpony a chcete rozvíjet sílu a energií, potom je dynamická rozcvička sčinkami perfektní volba. Je skvělým způsobem, jak zvýšit svoji úroveň vytrvalosti a vybudovat si silné svalstvo.

Klíčová slova v tomto článku:dynamická rozcvička s činkami