jak cvičit prsní svaly jednoruční činkou

thietk konzultujte hlavně jak cvičit prsní svaly jednoruční činkou Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní jak cvičit prsní svaly jednoruční činkou Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. jak cvičit prsní svaly jednoruční činkou

Pokud se zajímáte o to, jak cvičit prsní svaly jednoruční činkou, jste na správném místě. Toto cvičení je efektivní a snadno se provádí, což je skvělé pro začátečníky a plnohodnotné pro ty, kteří pokročili. Níže jsou uvedeny podrobné postupy pro provádění této aktivity.

Před začátkem tohoto cvičení musíte vybírat vhodnou činku. Velikost závisí na váší síle a velikosti rukou. Zahájení často znamená nadváhu nebo optimální váhu. Držte činku oběma rukama, prsty po stranách. Pak pomalu zvedněte činku před sebou a držte ji na úrovni ramen.

Když zvednete činku, dejte pozor na to, abyste se drželi správného postavení s pozorností na váš záda a držení těla. Dále pomalu dolů. Pokud jste udělali správné cvičení, bude vaše hrudník často cítit napnutí a příjemné napětí.

Jeden způsob cvičení prsních svalů s jednoruční činkou je následující: nejprve se postavte do pozice vyváženého postoje s činkou na úrovni ramen. Předpokládejte výchozí pozici v bočním směru. Činka je mezi prsty prstů na obou stranách. Prsty by měly být v poloze přesného a lehkého sevření.

Vdechujte a současně vytáhněte činku nahoru. Pokud se držíte pravidla vyváženého postoje, celé tělo bude po celou dobu v napětí. Vydechněte, když činka dorazí ke stropu, na úrovni ramen a břicha. Pomalu se vrátit do výchozí polohy a udržovat napětí během celého pohybu.

Když skončíte, udělejte několik opakovaných řad s odpočinkem mezi nimi. Pokud jste nováčky, začněte s malým počtem opakování, jako například 3 opakování po 10 řadách. Po každém opakování si odpočiňte. Jak si budete cvičit, můžete začít cvičit více řad a opakování.

Když se naučíte cvičit prsní svaly jednoruční činkou, můžete si posilovat sílu a vyzkoušet si různé varianty cvičení. Takže se nebojte, pokud se to učíte a strávíte na to trochu času, tak se to velmi zy naučíte a budete se cítit sebevědomější. Udělejte si čas na to, abyste viděli výsledky, a nezapomeňte se naučit správnou techniku ​​před začátkem cvičení.

Klíčová slova v tomto článku:jak cvičit prsní svaly jednoruční činkou