hořčík úchop činky

thietk konzultujte hlavně hořčík úchop činky Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní hořčík úchop činky Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. hořčík úchop činky

V posilování je chvályhodné, že víte, jak správně držet činku. Zdvihnutí činky je doým způsobem, jak se dostat do formy, a je to, co učí jiným. Správný úchop činky je klíčem k účinnému a bezpečnému cvičení s váhami. Podívejme se tedy na to, jak správně držet činku.

Jedním z nejdůležitějších částí správného úchopu činky je správná technika držení. Udržujte činku nataženou, s horáky napříč a centrálně rovnoměrně rozloženou do obou paží. Zapomeňte na jednostranný úchop činky, doporučujeme zápěstí podperu ve vyváženém směru. Místo toho, abyste drželi činku úplně u sebe, uchopte činku asi 25 centimetrů od řepy a vezměte si ručník dlouhý asi 80 centimetrů, abyste se vyhnuli možným popálením.

Za druhé byste měli činku držet o něco níže, než je vaše rameno. Tímto způsobem se zpomalí rychlost zdvihu a zvýší se síla a bezpečnost během zdvihu. Tento úchop znamená spíše, že se činka otočí, a nedaří se vám s ní manipulovat správně.

Třetím krokem v úchopu činky je správné točení ručiček. Když uchopíte činku, měli byste své prsty umístit lehce pod koncovou část činky, takže se vaše dlani otočí směrem ven nahoru. Pak by měl být váš palec držen ve stejné pozici jako váš ukazováček. Před zvednutím činky byste vám také měli dát pozor, aby váš palec byl držen na úrovni s vaším ukazováčkem.

Čtvrtým krokem je držení nohou. Při uchopení činky je důležité, abyste měli nohy rozložené na šířku ramen a mezi nimi pokrčené. Udržujte klouby kolen a kotníků zaokrouhlené a vyhněte se ohnutí kolen a měkkým kotníkům. Najděte tu správnou rovnováhu mezi stabilitou a silou.

Pátou a poslední technikou je rameno. Udržujte ramena smontovaná a pohybujte se pouze v hlavních artikulacích. Zatáhněte ramena trochu dozadu a dolů, takže nohy a ramena tvoří "L". Postarejte se o pevný postoj, který bude muset vyřešit instinktivní kontrakty svalů během zdvihu.

Když cvičíte, zdvihnutí činky správně pochopí. Tím, že se naučíte správný úchop činky, získáte základní znalosti o bezpečnosti při cvičení s váhami. Začněte správně držet činku a pochopit, jak má vypadat správná technika posilování.

Klíčová slova v tomto článku:hořčík úchop činky