hop-sport stojan víceúrovňový hs-1008l na činku

thietk konzultujte hlavně hop-sport stojan víceúrovňový hs-1008l na činku Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní hop-sport stojan víceúrovňový hs-1008l na činku Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. hop-sport stojan víceúrovňový hs-1008l na činku

HS1008L stojan na činku, víceúrovňový je vysoce kvalitní stroj, který vám umožní získat větší sílu a svalovou hmotu. Je vybaven velmi kvalitními prvky, které vám umožní cíleně trénovat jednotlivé svaly. Díky předmontovaným kolečkům se snadno přenáší z jednoho místa na druhé.

Vzhledem k jeho pevnosti a robustní konstrukci je vhodný pro jakoukoli tělesnou kondici a stupeň pokročilostí. Je to ideální pro domácí posilovací rutiny. Je vybaven nastavitelnými opěrkami na lokty, pro snížení nebo zvýšení účinnosti cvičení.

Můžete si vyat z 30 různých výšek a úrovní. K dispozici jsou také čtyři polohy úchopu, aby se zvýšil váš tréninkový komfort. Jedna z klíčových funkcí stojanu je uvolňovací mechanismus, který umožňuje snadnou a přesnou kontrolu pohybu. Je také kompatibilní s různými typy činek a nabízí možnost nastavení několika míst.

HS1008L stojan na činku, víceúrovňový je z kvalitní oceli, která je odolná proti opotřebení a ozdobena epoxidovou barvou pro lepší životnost. Činky nejsou součástí balení. Váží bezmála 21 kg a jeho maximální hmotností nákladu je 150 kg. Tento stroj je skvělou volbou pro lifestylery a profesionály.

Klíčová slova v tomto článku:hop-sport stojan víceúrovňový hs-1008l na činku