francouzský tlak činky

thietk konzultujte hlavně francouzský tlak činky Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní francouzský tlak činky Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. francouzský tlak činky

Francouzský tlak činky (Franšízský tlak) je technika používaná k tréninku s náčiním a kulturistům. Tato technika založená na principu rychlého, hlubokého zasunutí činky upíná svaly v jejich plné síle. Díky tomu se kapiláry šíří svalovou tkání, čímž se snižuje svalový napětí a síla svalů se zvyšuje.

Princip je jednoduchý: činky se posouvají pozvolna hlouběji do pozice, ve které sval může vykonat největší sílu. Napětí se při tom drží po dobu 4 až 10 sekund. Pokud jste novým cvičencem, zkuste začít se zastavením po dobu 4-6 sekund. Jak postupujete, zkuste udržet napětí i déle.

Než začnete, nezapomeňte udělat několik zvedání a protahování svalů, které budete trénovat. Vyhněte se velkým cvikům, jako jsou dřepy. Svaly potřebují být plně omezeny, abyste mohli dosáhnout největší účinnosti.

Když cvičíte, dejte si pozor, abyste správně drželi činky. Ujistěte se, že činky stále zůstávají na místě a nebojují proti vám. Také ujistěte se, že používáte správnou polohu těla.

Nakonec vypněte svaly a opět je povolte pomalu. Díky tomu se zmírní bolest z natahování a dojde k protažení svalstva.

Důležité je, abyste se vyhnuli přílišnému namáhání. Maximální podíl vaší síly by se měl pohybovat v rozmezí 60-80% vaší maximální síly. Takže, když používáte tlak činky, ujistěte se, že se nepletu a nevynakládáte zbytečnou sílu.

Francouzský tlak činky může být skvělým doplňkem vašeho tréninku. Díky účinnému způsobu zatížení je to skvělá metoda pro zdokonalování síly. Netlačte se příliš tvrdě, ale zkuste novou techniku a uvidíte, jaké pozitivní účinky má.

Klíčová slova v tomto článku:francouzský tlak činky