francouzské tlaky s ez činkou v leže

thietk konzultujte hlavně francouzské tlaky s ez činkou v leže Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní francouzské tlaky s ez činkou v leže Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. francouzské tlaky s ez činkou v leže

K jeho cvičení potřebujete prázdnou činku nebo kotouč. Začněte ležet na zádech, s činkou nebo kotoučem nad hrudníkem.

Chvíli zůstaňte v této pozici a upevněte pozici trupu. Pak začněte současně svlékat činku nebo kotouč směrem k prsům.

Udržujte druhou paži přilepenou k podložce. Činka nebo kotouč musí být současně kontrolovaně svléknutá a narovnána nad zády.

Pak jej opatrně zvedněte nad prsa. Udeřte do činky nebo kotouče, aby se ukázalo, jestli je současně svléknutý.

Pak činku nebo kotouč opatrně opět svlékněte až k hrudi. Nezapomeňte, abyste byli kontrolovaní a používali techniku bezpečného cvičení.

Pokud jste ve výchozí pozici, je čas opětovně ji svléknout. Dávejte pozor, abyste v tomto procesu neudělali žádné náhlé pohyby.

V kompletní pozici udržujte nerovnou koncovou pozici. Je důležité, abyste se ujistili, že jste pevní a pohodlní, a že máte svaly napnuté.

Koncová pozice by měla být konzistentní po celou dobu trvání cvičení. Když to dosáhnete, otočte se dopředu a opětovně svlékněte činku nebo kotouč do počáteční polohy.

Toto cvičení, francouzské tlaky s činkou v leže, pomáhá posílit vaše horní tělo, zvláště zpevňuje svaly trupu. Používajte správnou techniku a pamatujte, že veškeré pohyby by měly být hladké a kontrolované.

Klíčová slova v tomto článku:francouzské tlaky s ez činkou v leže