ez činka ronnie bicepúosový zdvih

thietk konzultujte hlavně ez činka ronnie bicepúosový zdvih Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní ez činka ronnie bicepúosový zdvih Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. ez činka ronnie bicepúosový zdvih

Ronnie Coleman patří mezi nejslavnější kulturisty všech dob. Byl mnohokrát oceněn jako nejlepší bodybuilder světa. Ačkoli jeho úspěchy jsou pozoruhodné, získal svůj nejvíce proslulý rekord v roce 1998 udělením nejvyššího bicepsového zdvihu v historii.

Během mistrovství světa v kulturistice vrcholové soutěže v letech 1998 a 1999 Coleman uplatnil nejvyšší bicepsový zdvih v historii. Zvedl třicet kilogramů (66 liber) a sestavil. Tento požadavek byl pro Colemana velmi těžký, protože tento druh zdvihu vyžaduje oovskou sílu. Dalo by se říci, že to bylo asi gram jeho magických schopností, které se posunuly za hranice lidského možného.

Všem, kteří byli svědky tohoto úžasného výkonu, nešlo o víc než o úžas. Tento okamžik slaví Coleman, jeho trenér a diváci. Během Colemanovy sestavy jedobu se pořídila reklamní fotografie pro tisk, která proslula jako nejvíce vlivná antropomorfická fotografie. Přes svou exkluzivitu a význam byla použita jako titulní stránka řady vlivných kulturistických publikací.

Na Colemanovi je asi nejzajímavější jeho schopnost autoritativního mistra na oazovkách. Ale jeho nejvyšší bicepsový zdvih se stává jeho nejslavnějším a uznávaným úspěchem. Bylo zajímavé sledovat reakci těla na tak potěšenou sílu a překonání neuvěřitelného odporu. Podzim tohoto rekordu byl více než úžasný a dokazuje, jak Colemanova síla vyšla nad očekávání.

Dnes je Coleman uctíván v mnoha různých kultuře a v oblasti kulturistiky uznáván jako nejlepší bývalý závodník. Jeho nejvyšší bicepsový zdvih je v podstatě jaksi ultimátním příkladem odvahy a resilience. I když Coleman již není s námi, jeho uvedení do Guinnessovy knihy rekordů pro nejvyšší bicepsový zdvih učinila jeho legenda dlouhotrvající.

Klíčová slova v tomto článku:ez činka ronnie bicepúosový zdvih