ez činka biceps

thietk konzultujte hlavně ez činka biceps Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní ez činka biceps Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. ez činka biceps

Biceps činky patří mezi nejznámější cvičební nářadí pro posilování. Díky nim můžete posilovat horní část těla, přičemž cíleně zapojujete svaly bicepsů. Namáhané svaly se zanedlouho začnou zpevňovat, čímž získáte znatelné zlepšení vaší postavy.

K cvičení bicepsu s činkami potřebujete dvě činky. Je třeba vzít v úvahu vaši fyzickou schopnost a sílu, kterou máte. Vyberte si proto činky, jejichž hmotnost je pro vás vhodná. Činky s menší vahou vám umožní pohodlné cvičení, hmotnost, která je pro vás příliš vysoká, vás naopak může zranit.

Pro začínaní doporučujeme tři základní cviky: zdvihy, zdvihy do stran a zdvihy s oporou. Začněte cvičením zdvihů. Uchopte činky tak, že je držíte stranou těla s předpažením. Poté zvedněte činky až do úrovně hrudi. Při výdechu je pomalu přitáhněte nahoru a důkladně je protáhněte, na jejich původní pozici je pomalu snižujte.

Potom můžete začít s bočními zdvihy. Zase vezměte obě činky do rukou, ale tentokrát je před pažemi roztáhněte. Poté zvedněte obě činky nad úroveň ramen, ale to samé provedete jak s pravou, tak s levou činkou. Když jsou činky ve vzduchu, pomalu je uchopte. Poté činky požadovanou výšku dosáhly, pomalu je snížte.

Posledním cvikem je zdvih s oporou. Je nutné získat doou oporu. Používat můžete židli, sedadlo atd. Vezměte činky do rukou. Předpažením je ode dna opřete o oporu, posunutím si nohy můžete být blíže nebo dále od opory. Když držíte činky pod oporou, vydechněte a pomalu je na toto místo dotáhněte. Poté činky opět pomalu snižte.

Když se vaše svaly bicepů rozcvičí, můžete přejít k náročnějším cvikům. Pokud chcete výrazný posilovací efekt, přejděte lávky s činkou, strany a středy s oporou nebo činky s protažením.

Když již zvládnete základní cviky s činkami, můžete začít pomocí rázových kontrakcí zesílit sval. Rozčleněte cvičení na kratší série tak, že během jedné série uděláte několik opakování. Začínejte například při 6 opakování. Poté můžete v každé další sérii přidávat opakování.

Mezi jednotlivými tréninky činkami nezapomeňte odpočívat. Když trénujete svaly bicepsů, je odpočinek mezi jednotlivými tréninky mimořádně důležitý, aby se svaly mohly pořádně regenerovat. Na této úpravě si můžete činkou vybudovat zdravé a zpevněné bicepsy, ale musíte být trpěliví.

Klíčová slova v tomto článku:ez činka biceps