eps bicepsový zdvih s velkou činkou podhmatem

thietk konzultujte hlavně eps bicepsový zdvih s velkou činkou podhmatem Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní eps bicepsový zdvih s velkou činkou podhmatem Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. eps bicepsový zdvih s velkou činkou podhmatem

Bicepsový zdvih s velkou činkou podhmatem je velice populární a oblíbený cvičební pohyb. Jeho cílem je posílit tricepsy a bicepsy. Tento pohyb pomáhá také zvýšit sílu obecně, zlepšit stabilitu ramen a navíc rozvinout postavu.

Bicepsový zdvih s velkou činkou podhmatem je oficiálně označován jako velký švihadlo s velkou činkou. Tento název pochází ze skutečnosti, že používá velkou činku při jeho provádění. K tomu existuje řada různých úprav.

K zahájení vám stačí mít velkou činku a k benchu. Někdy můžete použít dokonce jen jednou ruku, protože tento pohyb je určen pro posílení dvou paží. Když provádíte toto cvičení, musíte být čistě pozorní na to, jak provedete zdvih.

Je důležité zůstat v souladu s postojem. Udržujte rovnou páteř a ramena co nejníže odtáhněte od uší. Tyto dvě činnosti vás připraví na to, abyste vyloučili zbytek ramen z tohoto pohybu.

Když máte hotovo, současně použijte obě ruce k přitáhnutí činky nahoru. Nezapomeňte udržovat pevný tah ramenou a nikdy nešlápněte do levého ramene. Když dosáhnete horního bodu, držte činku v přímce tři až čtyři vteřiny a pak ji pomalu spusťte.

Toto cvičení si můžete zpestřit a začlenit místo zdvihu i stahování ramen. Nezapomeňte však na spojení mezi zdvihem a stahem. Když zesílíte bicepsy a tricepsy, použijte sílu i stahování ramen.

Konečně, když opakujete, cvičíte pomalu. Udržujte konstantní rytmus a rychlost během cvičení, abyste posílili svaly. Používejte kvalitní pozicování při provádění pohybu, abyste se vyhnuli zranění.

Bicepsový zdvih s velkou činkou podhmatem je účinná cvičební metoda, která vám pomůže zvýšit sílu, stabilitu ramen a zlepšit vzhled postavy. Je to jednoduchý a účinný pohyb, který zaujme začátečníka i zkušeného cvičence.

Klíčová slova v tomto článku:eps bicepsový zdvih s velkou činkou podhmatem