dřevěná činka pro psy plzeň

thietk konzultujte hlavně dřevěná činka pro psy plzeň Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní dřevěná činka pro psy plzeň Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. dřevěná činka pro psy plzeň

V Plzni se nachází dřevěná činka pro psy, která je vyrobena z pevného masivního dřeva. Činka je nízká, aby mohla psu sloužit jako útulné místo k odpočinku, její horní část je zaoblená tak, aby zaánila zranění psihodlači. Dřevěná činka je vybavena pěti různými profilovanými peřinami, které jsou vyrobeny z polstrování, které se skládá z pěny a látky. Činka je snadno udržovatelná, protože peřiny se dají jednoduše vyjmout, otřít čistým hadříkem a dát zpět.

Jednou z výhod dřevěné činky je její trvanlivost a stabilitu, je vyrobena z kvalitního bukového dřeva a je položen neklouzavým povlakem. Kromě toho má činka vyoušené hranoly, takže když je činka dobře udržována, může být nekonečným životním společníkem.

Dřevěná činka je vybavena zámkem, který udržuje peřiny na místě, a proto vám nedovolí, aby vaše štěňata odpočívala na otevřené čince nebo odhazovala peřiny na místo. Činka disponuje i dalšími doplňky, včetně nástěných polic na oblečení, držáku na hračky a parkovacího místa na peřiny.

Dřevěná činka je oblíbená mezi psími majiteli ve městě Plzeň za její praktičnost a komfort. Podobně jako klasické, černé kovové činky, je i dřevěná činka pevná, což znamená, že může udržet větší váhu. Její snadno čistitelné povrchy a polstrované peřiny jsou ideální pro štěňata, která se potřebuje uvolnit po celodenním pohybu a hrát si, a to zbytečné znečištění nebo poškrábání dřevěného povrchu.

Klíčová slova v tomto článku:dřevěná činka pro psy plzeň