dřepy s činkou nad hlavou

thietk konzultujte hlavně dřepy s činkou nad hlavou Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní dřepy s činkou nad hlavou Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. dřepy s činkou nad hlavou

Dřepy s činkou nad hlavou jsou jednou z nejzákladnějších posilovacích cviků, které jsou užitečné pro různé typy sportovců. Dřepy s činkou nad hlavou byly dlouho součástí silových tréninků, protože jsou schopny posílit svalstvo na noze i na trupu. Jsou skvělou volbou pro kulturisty k posílení svalové síly a vytrvalosti.

Nejprve si připravte správnou výzoj. Dřepy s činkou nad hlavou vyžadují činku, která je dost velká na to, aby držela vaši hlavu, ale je tenká na to, abyste byli schopni si ji pohodlně umístit nad hlavou. Vezměte si také nějakou podložku, abyste zaánili zranění vašeho krku nebo ramen.

Krok 1: Začněte se stojnou pozicí sešikmenými koleny a nohama umístěnými na šířku vašich ramen. Držte činku o trochu blíže k vrcholu hlavy, než je k srdci.

Krok 2: Požádejte přítele, aby držel činku pro váš současný počet opakování.

Krok 3: Počáteční pozicí by měla být zvednutá země se zornicí sešroubovanou nahoru a zadržující dech za zornici. Břicho by mělo být natáhnuto a zatíženo.

Krok 4: Sestupte tlačící sílu během procesu, dokud se vaše koleno uklání trochu pod úroveň, kde se nachází vyvýšený povrch. Nebo dokud ty čím dál víc sestupuješ, takže jsi téměř ve vzpřímené poloze. Potom začni stoupat zpět do počáteční pozice.

Krok 5: Opakování po dobu každého tréninku.

Když provádíte dřepy s činkou nad hlavou, měli byste si pamatovat, že požadovanou techniku musíte dodržovat, abyste dosáhli optimálního výsledku. Provádění tohoto cviku s plným zatížením může být náročné. Zvažte proto, že byste na začátku mohli začít s čěšou, která je lehčí. S postupem času budete moci zvyšovat zátěž a dosahovat tím lepších výsledků.

Klíčová slova v tomto článku:dřepy s činkou nad hlavou