dřepy s činkou na zádech technika

thietk konzultujte hlavně dřepy s činkou na zádech technika Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní dřepy s činkou na zádech technika Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. dřepy s činkou na zádech technika

Dřepy s činkou na zádech jsou jedním z nejsilnějších a nejúčinnějších cvičení, které můžete provádět. Posiluje zádové svaly, které jsou velmi důležité pro správný postoj a stabilitu v těle. Tento text vás seznámí s technikou správného provedení dřepu s činkou na zádech a jeho výhody.

Krok 1: Nastavení činky

Nejprve si najdete ideální váhu činky, pokud používáte tréninkovou činku. Dále si postavte činku na tyčky, které ji drží na ramenech. Jestliže používáte vzpěrák, stáhněte činku mezi lopatky a udržte ji zde.

Krok 2: Před dřepem

Chytněte činku s oběma rukama a zaujměte postoj tak, že se postavíte pevně na nohy a chodidla umístěte do šířky ramen. Dále paže natáhněte k činkám a vaše lopatky přitahujte k hrudníku. Hodí se také mírně ohnout kolena.

Krok 3: Provádění dřepu

Nyní se s činkou dozadu přitáhněte, pohybujte se s ní jemně při provádění dřepu, aby se činka šplhala. Pak pomalu poklesněte, polohu udržujte a dřep zvednete, zvláště při zvedání dřepy dbejte na stažení lopatky směrem k hrudníku. Buďte pevní v trupu a ohýbejte nohy za sebou dolů. Kolenům nesaháte příliš blízko pod nohy, abyste předešli zranění.

Krok 4: Dolů a dozadu

Nyní pokračujte v provádění dřepu dolů až dokud nebudou vaše kolena ohnutá do úhlu 90 stupňů. Pak se pomalu vraťte zpět do výchozí pozice.

Krok 5: Dejte si pozor

Nezapomeňte, že je velmi důležité mít správnou techniku dřepu, aby se činka pohybovala rovnoměrně a svaly dostávaly dostatečný trénink. Neklopte se příliš dolů a udržujte zpět hlavu, činku ve výšce lopatek a znovu se ohněte v kolenech při každém cvičení.

Dřepy s činkou na zádech mají mnoho výhod: posilují zádové svaly, záda a svaly stehen. Jakmile si zvyknete na techniku provedení, můžete do dřepů zahrnout více váhy a trénovat s činkou ve stoje. Dřepy s činkou nasadíme nebo opustíme, v závislosti na fyzické kondici.

Klíčová slova v tomto článku:dřepy s činkou na zádech technika