dřepy s činkou do sedu

thietk konzultujte hlavně dřepy s činkou do sedu Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní dřepy s činkou do sedu Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. dřepy s činkou do sedu

Vzhledem k tomu, že dřepy s činkou do sedu jsou cvičením, které posilují zádové svaly, je důležité je provádět správně, aby nedošlo k zranění ani bolesti, a tak dosáhnout nejlepšího možného výsledku. Níže popíšu postup, jak správně provádět dřepy s činkou do sedu jako část tréninku posilování.

Nejprve si vezměte činku nebo jiný vhodný tělesný váha (jako je například činka ve formě šálku) a připravte se na správnou polohu. Držte činku na ramenech s pažemi blízko těla. Postavte se přímo s nohama na šířku ramen.

Pomalu přikrčte kolena do úhlu 90 stupňů. Pohybujte se jemně dolů, jako kdybyste se snažili sednout na stoličku, až se činka dotkne vašich lýtek. Udržujte si pevné a rovné držení těla a pomalou stabilitu v horní části těla. S nepřetržitým dechem a s napětím na hrudi, svaly zad a břiše, stehnech a lýtkách po dokončení jedné série dřepů potřebujete činku zvednout.

Postavte se narovnejte a s mírně pokrčenými nohami vezměte činku do horní části nohou a prsty. Udržujte si napnuté břišní svaly a pevné ramen.

Když dominantní noha fáze více zatížení, odstranit jistit, aby nestlačuje se na sedacích svalů. Pomalu pohybujte činku zpět nahoru, stejně jako byste podřepovali. Nepřestávejte držet činku, dokud se nedostanete do úplného zvednutí nohou. V tomto bodě byste měli být v plném napnutí.

Nakonec opakujte výše uvedené postupy, dokud nedosáhnete plánovaný počet opakování s výhodami, například lepší svalovou sílu a vytrvalost.

Pokud se snažíte posílit nebo se dostat do formy a chtějí dosáhnout nejlepších výsledků, měli byste se naučit správnou techniku pro dřepy s činkou do sedu, po které dnes přišel. Zůstaňte motivovaní, zdraví a bezpeční.

Klíčová slova v tomto článku:dřepy s činkou do sedu