dřepy s malou činkou

thietk konzultujte hlavně dřepy s malou činkou Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní dřepy s malou činkou Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. dřepy s malou činkou

Dřepy s malou činkou mohou být skvělou formou, jak se dostat do formy a být fit. Jsou to snadné cviky, které můžete provádět kdekoli. Dřepy vám pomohou posílit nohy, zlepšit držení těla a zvýšit sílu a stabilitu zádových svalů.

Když budete s malou činkou dřepovat, postavte se do pozice "holýš". To znamená, že jsou vaše nohy rozestupy asi na šíři ramen. Chodidla jsou přibližně na šířku ramen a udržují rovnou linii. Pokrčte kolena a pokuste se ke svému středu těla. Zápěstí jsou narovnána a dlaně se dotýkají vašich ramen.

Klesni do dřepu a hluboko se usaďte. Opatrně se pohybujte ke svému středu těla a zároveň udržujte rovný pohled. Činka by měla být v držení před vašimi stehny. Současně narovnejte nohy, abyste se udrželi v rovnovážné pozici. Proveďte počet dřepů, jaké jste si naplánovali až do spodu - to znamená, až do bodu, kdy vaše stehna jsou téměř rovnoběžná země.

Poté, když se postavíte, udržujte si pozicí po dobu 10 sekund a uvolněte si svaly. Pak opakujte cvik, dokud zlepšení nevyčerpáte požadovanou dobu trvání.

Pokud se dostanete do dřepu s malou činkou, bude vám pomáhat posílit nohy, protahovat svaly pánve a posilovat střed těla. Díky posílení a protažení svalů středu těla mohou pomoci zlepšit držení těla, což může být nesmírně důležité pro snížení stresu a bolesti zad.

Kromě toho, že se dřepem s malou činkou posílíte, budete také cvičit i svou sílu zádových svalů, protože budete muset utahovat a udržovat vaše držení těla z vlastní vůle. Tím se zajistí, že zádové svaly budou silnější a lepší při každodenních činnostech.

Výhody dřepů s malou činkou jsou oovské. Posílí to nejen nohy, ale i střed těla a zádové svaly. To může pomoci bojovat se stresovou bolestí zad a také pomoci obalit svalovou strukturu. Nemusíte pořizovat drahou vybavení, protože cvičení je účinné použitím jen malé činky.

Klíčová slova v tomto článku:dřepy s malou činkou