lindex podprsenka 65d

thietk konzultujte hlavně lindex podprsenka 65d Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní lindex podprsenka 65d Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. lindex podprsenka 65d

Tato podprsenka velikosti 65D je ideální volbou pro každou ženu, pro kterou je pohodlí a šikovnost důležitější než trendy vzhled. Důraz je tu kladen na poskytnutí optimální podpory a pohodlí, což je třeba při dlouhých dnech v práci, studiu nebo při procházkách. Široká škála velikostí (od 65A až po 95D) znamená, že každá žena může najít ideální podprsenku pro svou velikost.

Podprsenka 65D je vyrobena z měkké, odolné kombinace pružného a prodyšného materiálu. Vzhledem k tomu, že je vyrobena z funkčního materiálu, je to pohodlná volba, která poskytuje pohodlí po celý den. Pěnové výztuže jsou umístěny na poprsí, aby se minimalizovalo tření. Je tu také flexibilní konstrukce spodní části, která uvolňuje tlak na ramena, zatímco popruhy zpřístupňují volnost pohybů.

Podprsenka 65D je navržena tak, aby poskytovala pohodlí náročným ženám. Prodyšné technologie přispívají ke snížení tření a úbytku potu. Je podle nejnovějších evropských norm míry a dodává se s dvěma možnostmi uzavření, takže můžete regulovat střih podle svého stylu. Konstrukce v lopatce se přizpůsobuje tvaru ramen a poskytuje pohodlí.

Vzhledem k dualité pohodlí a stylu, kterou poskytuje, je podprsenka 65D ideální volbou pro krásný vzhled, ale bez toho, abyste se museli svléknout z pohodlí. Je to univerzální kousek oblečení, který lze skvěle doplnit k jakémukoli stylu oděvu. Kvalita a trvanlivost této podprsenky zaručí, že budete na prvním místě, ať už jdete kamkoli.

Klíčová slova v tomto článku:lindex podprsenka 65d