dřepy s ez činkou

thietk konzultujte hlavně dřepy s ez činkou Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní dřepy s ez činkou Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. dřepy s ez činkou

Dřepy s ez činkou jsou jedním z nejlepších cvičení pro posílení svalů stehen a hýždí. Jsou skvělou volbou pro začátečníky i pokročilé. Bohužel však mnoho lidí používá špatnou techniku a tím zvyšují riziko zranění. Pro začátek je důležité získat správnou techniku.

Než začnete dřepy, zahřejte si svaly s hřejivými cviky a protažením. Poté si připravte ez činku a postavte se před ni a držte ji těsně u sebe před hrudníkem. Ujistěte se, že máte hluboký dřep a hýždě nepříliš nad zemí. Při zvedání zvedněte ez činku stejnoměrně a zatáhněte si břicho tak, aby svaly ramen, zádové svaly a břišní svaly byly napnuté. Dýchejte během cviku pro správnou techniku a pusťte ez činku zpět do výchozí polohy pohybem, když výdech uděláte. Pokračujte po dobu, kterou si předem stanovíte, a cvičte tak často, jak je to možné.

Pokud potřebujete náhlou změnu rutiny, doporučujeme následující cviky:

• Single leg dřepy: před cvičením postavte se na rovnou, širokou podložku a stoupněte s nohou před sebe. S ez činkou na hrudi a předpaženou udělejte základní dřep. K tomu se pomalu sesuňte na postraní stranu zvedněte zátěž a zvedněte postraní nohu přiloženou k zemi. Zahrňte ji do dřepu a vraťte se do výchozí pozice.

• Jumping Squats: postavte se na širokou podložku a udělejte stejný proces jako při klasických dřepy. Jakmile seskočíte, nejprve zvedněte ez činku do výšky a následně ji použijte pro rychlou výbušnou startovací sílu.

• Alternativní široký dřep: připevněte ez činku na pevnou objímku na zemi, pak se postavte nohama široce od sebe a pro dřep se pokuste sklouznout dolů mezi stehny. Držte ez činku před hrudníkem a spodní částí zad.

Ať už vybíráte jakýkoliv cvik, vždy se ujistěte, že držíte ez činku v přímce před hrudníkem, provedete dřep do té doby, dokud koleno není nad patou a zvedněte se rovně a pomalu. Takže, ať už se rozhodnete použít jakýkoliv cvik k posílení nohou a hýždí, vždy si udělejte čas na správnou techniku a její praxi.

Klíčová slova v tomto článku:dřepy s ez činkou