dřepy s 5kg činkou

thietk konzultujte hlavně dřepy s 5kg činkou Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní dřepy s 5kg činkou Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. dřepy s 5kg činkou

Sedmkami se říká dřepy. Jsou to jedny z nejzákladnějších cviků pro posílení svalů horních a dolních nohou. Můžete na nich použít jakoukoliv činku, ale pro začátečníky je doporučeno, aby začali s 5 kg činkou.

Prvním krokem k provedení dřepu s 5 kg činkou je postavit se vzpřímeně s nohami od sebe na šířku ramen a ruce pevně svázané kolem činky, buď kolem ramen nebo u hlavy.

Poté se s rukama držícími činku necháte pomalu předklonit tak, abyste mohli sedět do dřepu. Na začátku je doé vdechnout a současně pozvolna poklesnout. Při sestupu držte hrudník vzhůru, lopatky otočené směrem dozadu a ada vzhůru. Koleno by se mělo pohybovat ve směru diagonálně opačném od boků. To znamená, že při sestupu se musí kolena vyhnout směrem do stran.

Až budete mít kolena pokrčená do dřepu, měli byste se tam držet. Nesmíme zapomínat na držení těla, protože je to nejdůležitější. Zapojte také své břišní svaly, abyste měli doou podporu pro záda.

Pokud jste při dřepu začali pohybem kolena dopředu, měli byste je při výstupu vrátit do původní pozice. K tomu byste měli znovu zapojit abs, zapnutí ánice a vydechnout, když se vracíte do výchozí polohy.

Pro cvičení dřepů s 5 kg činkou je klíčem k úspěchu pravidelnost. Pomáhá to vaše tělo procesovat pohyby, které jsou potřebné pro plnou funkčnost. Nezapomeňte se při cvičení dřepů rychle pohybovat; pohyby by neměly být příliš rychlé ani příliš pomalé.

Pokud cvičíte dřepy s 5 kg činkou, budete prospěšní lidem, kteří nejsou začátečníci s těmito cviky. Těmto cvikům budete vždy rozumět, a proto by byli místo jednoho dřepu schopni provést několik opakování. Takto budou provádět dřepy po dlouhou dobu.

Klíčová slova v tomto článku:dřepy s 5kg činkou