druhy zdvihů s činkami

thietk konzultujte hlavně druhy zdvihů s činkami Poskytujeme fórum pro dotazy na produktové služby, transakce a komunikaci. Kupující, dodavatelé a poskytovatelé logistických služeb prostřednictvím kontaktu s dodavateli ve všech fázích od nákupu, platby a potvrzení faktury... Společná platforma pro správu spedice pomocí připojení, vysoce kvalitní druhy zdvihů s činkami Zobrazení produktu, transparentní ceny, všechny zdroje dodávek od výrobce. druhy zdvihů s činkami

Cvičení s činkami je skvělou cestou, jak zvýšit sílu. Existuje celá řada různých typů zdvihů s činkami – každý z nich má odlišné cíle a účinky. Nejlepším způsobem, jak dosáhnout požadovaných výsledků, je kombinovat několik různých typů zdvihu.

Jedním z nejužitečnějších zdvihů je zdvih s činkami ve stoje. Abyste dosáhli požadovaného efektu, musíte činky narovnat vysoko na rovné rameno. Pak zvedněte činky nad hlavu, držte je vyrovnané po dobu půl sekundy a poté znovu zvedněte zpět na vaše rameno. Tento zdvih provádějte 3 až 5krát a opakujte každé dva dny.

Dále je tu dřep s činkami. Tuto techniku můžete provádět formou bench pressu nebo galloup racku. V obou případech se ujistěte, že nohy jsou umístěny na zemi a činky se drží u hrudi. Následně je nutné dřepnout, držet činky nad hlavou po dobu půl sekundy a postavit se znovu do své původní pozice. Toto opakujte 3 až 5krát a postupujte podle stejného časového režimu jako u předchozího cvičení.

Jízda na činkách je dalším doým způsobem zvýšení síly. Pro tento zdvih je nejlepší kombinovat se stejnou formou, jako je dřep s činkami. Začněte sklonem k zemi, zatímco činky se udržují u vašich loktů. Napříme se a poté všechny svaly uvolněte, abyste měli ramena v rovině. Poté se postupně dřepněte, držte činky po dobu půl sekundy nad hlavou a následně se znovu postavte. Tento zdvih opakujte 3-5krát každé dva dny.

Posledním vhodným typem zdvihu je jednoruční zvednutí činek. Začněte tím, že činku odeberete z podlahy. Je důležité, abyste zvedli činku rovně přímo nad hlavu a poté ji opět uvolnili. Tento zdvih proveďte ve dvojích sériích po 10 pokusech každé a opakujte 3-5krát každé dva dny.

Vyzkoušejte tyto různé typy zdvihu se činkami a posilujte svou sílu. Přesným a odpovídajícím posilováním energii činek docílíte doých výsledků. Nezapomeňte, že stále je ještě důležité dbát na bezpečnost a zdraví.

Klíčová slova v tomto článku:druhy zdvihů s činkami